Редакційний штат

Головний редактор

Катерина Юдова-Романова, Київський національний університет культури і мистецтв, (Україна)
e-mail: iudovakateryna@gmail.com
ORCID ID; Web of Science ResearcherID

Відповідальний секретар

Тетяна Совгира, Київський національний університет культури і мистецтв, (Україна)
e-mail: STIsovgyra@gmail.com
ORCID ID

Редакційна колегія

Оксана Гарачковська, Київський національний університет культури і мистецтв, (Україна)
e-mail: oksana237@ukr.net
ORCID ID; Web of Science ResearcherID; Scopus Author ID

Олена Гончарова, Київський національний університет культури і мистецтв, (Україна)
e-mail: o.m_goncharova@yahoo.com
ORCID ID; Web of Science ResearcherID; Scopus Author ID

Тетяна Гуменюк, Київський національний університет культури і мистецтв, (Україна)
e-mail: t_gumenyuk@ukr.net
ORCID ID; Scopus Author ID

Мартінас Петрикас, Вільнюський університет, (Литва)
e-mail: martynas.petrikas@kf.vu.lt
ORCID ID; Scopus Author ID

Аліна Підлипська, Київський національний університет культури і мистецтв, (Україна)
e-mail: alinaknukim@ukr.net
ORCID ID

Голова редакційної ради

Сергій Безклубенко, Національна академія мистецтв України, Київський національний університет культури і мистецтв, (Україна)

Члени редакційної ради

Фадель Альмуфаіл, Вищий інститут театрального мистецтва, (Кувейт)

Наталія Владимирова, Національна академія мистецтв України, (Україна)

Олександр Клековкін, Національна академія мистецтв України, (Україна)

Неллі Корнієнко, Національна академія мистецтв України, Національний центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса, (Україна)

Ігор Юдкін, Національна академія мистецтв України, Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського Національної академії наук України, (Україна)