Редакційний штат

Головний редактор

Юдова-Романова Катерина Володимирівна, кандидат мистецтвознавства, доцент, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: iudovakateryna@gmail.com

Відповідальний секретар

Совгира Тетяна Ігорівна, доктор культурології, доцент, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: STIsovgyra@gmail.com

Редакційна колегія

Шарка Гавлічкова Кисова, доктор філософії у галузі мистецтвознавства, доцент, Університет імені Масарика (Чехія)
e-mail: sarka.havlickova@phil.muni.cz
ORCID ID | Scopus Author ID | Google Scholar

Гарачковська Оксана Олександрівна, доктор філологічних наук, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: oksana237@ukr.net
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Мних Роман Володимирович, доктор хабілітований гуманітарних наук, Варшавський університет (Польща)
e-mail: r.mnich3@uw.edu.pl
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Хлистун Олена Сергіївна, доктор культурології, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: with_joy@ukr.net
ORCID ID | Scopus Author ID | Google Scholar

Деркач Світлана Миколаївна, кандидат мистецтвознавства, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: snderkatch@mail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Крипчук Микола Володимирович, кандидат мистецтвознавства, доцент, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: kripchuk@gmail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Мельник Мирослава Миколаївна, кандидат мистецтвознавства, доцент, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: mirchukmmm@gmail.com

Голова редакційної ради

Безклубенко Сергій Данилович, доктор філософських наук, професор, почесний академік Національної академії мистецтв України, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: bezklub@knukim.edu.ua
ORCID ID | Google Scholar

Члени редакційної ради

Альмуфаіл Фадель, доктор філософії з педагогічних наук, Вищий інститут театрального мистецтва (Кувейт)

Владимирова Наталія Вікторівна, доктор мистецтвознавства, професор, член-кореспондент Національної академії мистецтв України (Україна)

Клековкін Олександр Юрійович, доктор мистецтвознавства, професор, член-кореспондент Національної академії мистецтв України (Україна)

Корнієнко Неллі Миколаївна, доктор мистецтвознавства, професор, академік Національної академії мистецтв України, Національний центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса (Україна)

Юдкін Ігор Миколайович, доктор мистецтвознавства, старший науковий співробітник, член-кореспондент Національної академії мистецтв України, Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського Національної академії наук України (Україна)