Редакційний штат

Головний редактор

Юдова-Романова Катерина, кандидат мистецтвознавства, доцент, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: iudovakateryna@gmail.com

Відповідальний секретар

Совгира Тетяна, доктор культурології, доцент, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: STIsovgyra@gmail.com

Редакційна колегія

Гавлічкова Кисова Шарка, доктор філософії у галузі мистецтвознавства, доцент, Університет імені Масарика (Чехія)
e-mail: sarka.havlickova@phil.muni.cz
ORCID ID | Scopus Author ID | Google Scholar

Гарачковська Оксана, доктор філологічних наук, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: oksana237@ukr.net
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Гринишина Марина, доктор мистецтвознавства, старший науковий співробітник, Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого (Україна)
e-mail: marina.grinishina@gmail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID

Деркач Світлана, кандидат мистецтвознавства, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: snderkatch@mail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Крипчук Микола, кандидат мистецтвознавства, доцент, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: kripchuk@gmail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Мельник Мирослава, кандидат мистецтвознавства, доцент, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: mirchukmmm@gmail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Плассар Дідьє, доктор театрознавства, професор, Університет Поля Валері в Монпельє III (Франція)
e-mail: didier.plassard@univ-montp3.fr
ORCID ID | Scopus Author ID | Google Scholar

Хлистун Олена, доктор культурології, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: with_joy@ukr.net